Fundacja FLY

Wierzę, że mogę góry przenosić...

Fundacja FLY, Gdynia, ul. Świętojańska 36/2. Tel. 693-99-60-88, 517 38 38 28. E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BNP Paribas Bank Polska SA nr 69 1750 0012 0000 0000 3735 6956

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich, że nasze Centrum Rehabilitacji zostało właśnie zarejestrowane przez Wojewodę Pomorskiego w Rejestrze Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą. Dzięki temu Centrum Rehabilitacji przy Fundacji FLY od DZISIAJ jest PLACÓWKĄ LECZNICZĄ. Wpis do Rejestru potwierdza spełnianie wysokich norm sanitarnych i medycznych w zakresie fizjoterapii leczniczej.

My się szczepimy, a Wy? Mamy nadzieję, że tak i jednocześnie gorąco polecamy szczepienia przeciwcovidowe, bo bardzo się za Wami stęskniliśmy i chcemy ruszyć z zajęciami w naszej Fundacji. Poza tym jest to dla nas i dla Was szczególnie ważne, by pozostać w zdrowiu, by móc żyć bez lęku przed wirusem, by bezpiecznie podróżować z FLY :-) Bądźcie zdrowi!

Informujemy, że w dniach 2-5.04.2021 nastąpi przerwa świąteczna i biuro Fundacji będzie zamknięte. Zobaczymy się ponownie we wtorek 6 kwietnia!

Pora na wiosenny, marcowy numer naszego optymistycznego i pozytywnego miesięcznika do czytania! A w nim... Na pierwszym miejscu serdeczności dla Pań z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, a na ostatniej stronie Naczelna (red. Dorota Kitowska) w swoim kąciku "IKS w kuchni" prezentuje dwa proste przepisy kulinarne na tę okazję - jeden wykwintny (krewetki na maśle w białym winie), drugi efektowny (jajeczko sadzone w formie z paróweczki w kształcie serca).

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że biuro Fundacji Fly otworzy się dla Was już w poniedziałek, 22 lutego! Oczywiście nadal obowiązują podstawowe środki bezpieczeństwa (dezynfekcja, maseczki, dystans). Nie możemy się Was doczekać!

Mamy już luty! Pora na lutowego IKS-a! Zapraszamy do punktów dystrybucji po świeżutką gazetę. Można też poczytać online. W numerze m.in. wspomnienia z dzieciństwa spędzonego w Domu Kranisty (Sonia Langowska) oraz wspomnienia o rodzinnych legendach (Wiedźma Flaj). Basia Miecińska snuje rozważania o przyjaźni, a adw. dr Tomasz A. Zienowicz przybliża nam prawne meandry umowy zlecenia.

Słyszeliśmy, że niedługo, bardzo niedługo, bo już 14 lutego skończy się lockdownowe szaleństwo i znowu się zobaczymy! Też nie możecie się doczekać? Tymczasem zachęcamy Was do szczepień, bo pragniemy Was gościć w Fundacji szczęśliwych i zdrowych.

Właśnie ukazał się najnowszy numer naszego miesięcznika. Ze względu na niedostępność naszych miejsc dystrybucji postanowiliśmy wydać gazetę online. Można ją przeczytać klikając w link: https://issuu.com/radecki68/docs/2021_01_gdynski_iks_nr_84. Miłej lektury!

Przede wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem, ilość maili i listów bardzo nas zaskoczyła, nie spodziewaliśmy się takiej frekwencji... Z ogromu zgłoszeń niełatwo było wyłuskać zwycięzcę. Szczerze gratulujemy Wam talentu!

Miasto Gdynia, Legenda Morska Gdyni oraz Agencja Rozwoju Gdyni zapraszają serdecznie 17. grudnia 2020 roku na cykliczny Mini Przegląd Filmów Morskich w Gdyni.

Niewiele jest miast w Europie, a nawet na świecie, których losy były  tak blisko powiązane z morzem, morską tradycją oraz tożsamością morską całego narodu jak Gdynia.