Tegoroczna Gwiazdka będzie inna niż co roku. Rządowe nakazy i obawa przed chorobą trzymają nas z dala od stacjonarnych sklepów. Nieliczne otwarte placówki nie zawsze zaspokoją nasze marzenia, a centra handlowe dotychczas rozpieszczające nas atrakcjami, promocjami i darmowym parkingiem, straszą pustkami. Wychodząc naprzeciwko świątecznym potrzebom, Fundacja Fly przygotowała kilka pomysłowych rozwiązań na świąteczne podarunki.

Osobom kochającym podróże możemy zaproponować prezentowe vouchery, dzięki którym można odkrywać nowe miejsca w Polsce i na świecie.  Co roku z powodzeniem organizujemy wojaże te większe i mniejsze, a w ramach zajęć Uniwersytetu Trzeciego Wieku nasz przewodnik proponuje miejskie wycieczki po Gdyni.  Świetnym pomysłem jest również zamówienie albumu z unikatowymi fotografiami z tegorocznych tygodniowych wycieczek, podczas których przecieraliście szlaki razem z Fundacją Fly. 

Z okazji świąt warto zainteresować się wykładami, nauką języków (na to nigdy nie jest za późno!) i rozwijaniem swoich zdolności artystycznych razem z naszą „akademią pasji”. Ciekawym pomysłem na niecodzienny prezent może być nasza specjalna karta podarunkowa, którą można później opłacić dowolne kursy realizowane na UTW. Również ruchowe - nie zapominajmy, jaką cenną wartością dla naszego zdrowia jest kondycja! Dzięki zajęciom takim jak Stretching, Aero, Latino solo szybko stracimy niepotrzebne kilogramy, zyskując zdrowie i dobry humor.

Nie każdy ma jednak predyspozycje do dynamicznych ćwiczeń. Dla osoby preferującej zdrową aktywność idealną dla swojego samopoczucia mamy zajęcia usprawniające kręgosłup i ćwiczenia ogólnorozwojowe. Taki prezent będzie idealną niespodzianką. Centrum Rehabilitacji przy Fundacji Fly również przygotowało dla Państwa vouchery, które można zasilić kwotą zależną od zasobności świątecznego portfela. Wysoko wykwalifikowana kadra rehabilitacyjna pomoże uodpornić się na wszechobecny stres, rozładowując napięcia całą gamą masaży. W ofercie centrum znajdują się zabiegi dla każdego, a nasi fizjoterapeuci udzielą bezpłatną konsultację i dobiorą odpowiednie zabiegi.

Mimo trudnego czasu spełniajmy się jak nigdy dotąd! Przecież „Nikt nie jest za stary na marzenia, tak jak marzenia nigdy się nie starzeją” („Ania Z Szumiących Topoli” Lucy Montgomery).

Sławomira Tomaszewka