Jak informowaliśmy wcześniej, Fundacja FLY 23.10.2020 złożyła wnioski do Turystycznego Funduszu Zwrotów o zwrot wpłat z tytułu niezrealizowania wycieczek w związku z pandemią. Nasze wnioski czekają na weryfikację i wypłatę i jest to niezależne od nas. Według ustawy, rozpatrzenie powinno nastąpić w terminie 30 dni od daty złożenia wniosku, ale ustawodawca zastrzegł, że w niektórych przypadkach termin ten może wydłużyć się do 4 miesięcy...

Z uwagi na wciąż trwające ograniczenia w poruszaniu się związane z pandemią Zarząd Fundacji 28.09.2020 roku podjął decyzję o zmianie terminu wycieczki do Ziemi Świętej. Uczestników wycieczki będziemy informować o decyzji oraz możliwych rozwiązaniach.

Wycieczka do Poznania zakończyła tegoroczny sezon turystyczny, który z wiadomych względów był wyjątkowy i, także dla Fundacji, bardzo trudny. Część osób postanowiła pojechać w nowym terminie, część osób zdecydowała się na vouchery, część zaś zawnioskowała o zwrot pieniędzy.

To był naprawdę udany sezon wycieczkowy! Dziękujemy Wam za wspaniałą atmosferę i by przedłużyć wrażenia z wojaży - zapraszamy do naszego biura na odświeżenie wspomnień - mamy dla Was niesamowite albumy z każdej z tygodniowych wycieczek.

Obejrzyj krótki film o naszej wycieczce do stolicy Wielkopolski.

Uwaga! Z powodu pozostawania powiatu kartuskiego w "czerwonej strefie" wycieczka "Śladami Damroki" zostaje przełożona na wiosnę. O nowym terminie poinformujemy zainteresowanych.

Przypominamy!
Zbiórka uczestników wycieczki Poznań - opowieści poznańskiej pyry (8-11.10.2020 r.) JUTRO (8 października) O GODZ. 7:15 przed dworcem Gdynia Główna przy stanowisku nr 5 PKS (naprzeciwko budynku Poczty). Wyjazd o godzinie 7:30. Do zobaczenia ;)

W ubiegłym tygodniu w środę wyruszyliśmy na granicę Kaszub - do Człuchowa. Miasto zachwyciło nas swoimi zmianami od naszej poprzedniej wizyty. W piątek na weekendową wycieczkę do Bydgoszczy wyruszyła kolejna grupa naszych Seniorów. Do Bydgoszczy zmierzaliśmy wzdłuż rzeki Brdy, odwiedzając akwedukt w Fojutowie, Tucholę (piękna ekspozycja grzybów), Koronowo i Zalew Koronowski.

Przypominamy!

Zbiórka uczestników wycieczki Bydgoszcz– z biegiem Brdy (2-4.10.2020 r.) JUTRO (2 października) O GODZ. 7:45 przed dworcem Gdynia Główna przy stanowisku nr 5 PKS (naprzeciwko budynku Poczty).
Wyjazd o godzinie 8:00.
Do zobaczenia ;)

W związku z zaliczeniem powiatu kartuskiego do czerwonej strefy i ograniczeniami z tym związanymi, wycieczka zaplanowana na wtorek 29.09.2020 roku pt. "Śladami Damroki", zostaje przełożona na środę 14. października 2020 roku. Za utrudnienia przepraszamy.